Home

lungime in fiecare zi Mister cfr cluj steaua recorder Email Corespunde

FCSB - CFR Cluj se dispută cu casa închisă! Câte bilete au vândut

FCSB - CFR Cluj 1-0 | Roș-albaștrii, la un pas să stingă Farul! Florinel  Coman a fost din nou decisiv! | Sport.ro
FCSB - CFR Cluj 1-0 | Roș-albaștrii, la un pas să stingă Farul! Florinel Coman a fost din nou decisiv! | Sport.ro

No comment! Decizia luată la vârful CSA Steaua şi comunicată legendelor  clubului, după FCSB - CFR Cluj | EXCLUSIV
No comment! Decizia luată la vârful CSA Steaua şi comunicată legendelor clubului, după FCSB - CFR Cluj | EXCLUSIV

LIVESCORE: Steaua FCSB - CFR CLUJ, rezultat FINAL | DCNews

Liga 1 Betano CFR 1907 Cluj napoca vs FC Steaua Bucuresti - Inquam Photos

FINAL CFR Cluj - Steaua 0 - 1. Feroviarii, fără victorie în 2014!

CFR Cluj, umilită istoric de Steaua Roșie Belgrad în preliminariile Europa  League. Șumudică: E rușinos ce s-a întâmplat, n-avem scuză | Digi24
CFR Cluj, umilită istoric de Steaua Roșie Belgrad în preliminariile Europa League. Șumudică: E rușinos ce s-a întâmplat, n-avem scuză | Digi24

CFR CLUJ - FCSB 1-1: a cincea remiză consecutivă în derby-ul Ligii 1.  CLASAMENT
CFR CLUJ - FCSB 1-1: a cincea remiză consecutivă în derby-ul Ligii 1. CLASAMENT

Recordul, spulberat: câți spectatori au fost prezenți la meciul FCSB – CFR  Cluj
Recordul, spulberat: câți spectatori au fost prezenți la meciul FCSB – CFR Cluj

Dică a debutat la CFR, în 2010, cu centrare de gol contra Stelei -  Fanatik.ro
Dică a debutat la CFR, în 2010, cu centrare de gol contra Stelei - Fanatik.ro

Cea mai neagră perioadă din istoria lui CFR Cluj! Motivul pentru care  clubul a purtat numele Steaua - Fanatik.ro
Cea mai neagră perioadă din istoria lui CFR Cluj! Motivul pentru care clubul a purtat numele Steaua - Fanatik.ro

Liga 1: FCSB vs CFR Cluj 0-0 / Cristea a lovit bara transversală la ultima  fază a partidei - HotNews.ro
Liga 1: FCSB vs CFR Cluj 0-0 / Cristea a lovit bara transversală la ultima fază a partidei - HotNews.ro

CFR 1907 | Ce frumos e fotbalul, cand il joaca CFR-ul | Steaua 1 – 2 CFR  Cluj
CFR 1907 | Ce frumos e fotbalul, cand il joaca CFR-ul | Steaua 1 – 2 CFR Cluj

Superliga: FCSB se impune în fața lui CFR Cluj într-o atmosferă minunată pe  stadionul Steaua - spotmedia.ro
Superliga: FCSB se impune în fața lui CFR Cluj într-o atmosferă minunată pe stadionul Steaua - spotmedia.ro

STEAUA - CFR CLUJ LIVE VIDEO

Mesajul transmis de MM Stoica direct de pe gazonul Stadionului Steaua, în  ziua meciului FCSB - CFR Cluj. Ultimele detalii din Ghencea | FOTO
Mesajul transmis de MM Stoica direct de pe gazonul Stadionului Steaua, în ziua meciului FCSB - CFR Cluj. Ultimele detalii din Ghencea | FOTO

FCSB anunţă că meciul cu CFR Cluj se va juca pe Stadionul Steaua | News.ro

FCSB - Bilete pentru Steaua-CFR, disponibile online! FC Steaua Bucuresti  anunta ca a pus in vanzare online biletele pentru partida cu CFR Cluj, de  sambata viitoare, contand pentru etapa 24 a Ligii
FCSB - Bilete pentru Steaua-CFR, disponibile online! FC Steaua Bucuresti anunta ca a pus in vanzare online biletele pentru partida cu CFR Cluj, de sambata viitoare, contand pentru etapa 24 a Ligii

FCSB va juca meciul cu CFR Cluj pe stadionul Steaua | TVR.RO

SuperLiga: FCSB vs CFR Cluj, în Ghencea - Prețurile biletelor - HotNews.ro

FCSB - CFR Cluj 1-0 | Vicecampioana câștigă primul meci disputat în  Ghencea, după o pauză de zece ani | Sport.ro
FCSB - CFR Cluj 1-0 | Vicecampioana câștigă primul meci disputat în Ghencea, după o pauză de zece ani | Sport.ro

UEFA a schimbat ziua meciului Steaua Roşie Belgrad - CFR Cluj

CFR Cluj - Steaua Roșie 1-2 | Campioana României ratează Europa League și  așteaptă tragerea la sorți pentru Conference League
CFR Cluj - Steaua Roșie 1-2 | Campioana României ratează Europa League și așteaptă tragerea la sorți pentru Conference League

FCSB - CFR Cluj. Aroganța supremă: ce au strigat ultrașii campioanei cu 3  minute înaintea startului partidei
FCSB - CFR Cluj. Aroganța supremă: ce au strigat ultrașii campioanei cu 3 minute înaintea startului partidei

Alexandru Chipciu crede că CFR Cluj poate trece de Steaua Roșie Belgrad.  „Minunile nu sunt în fiecare zi, dar noi sperăm!”
Alexandru Chipciu crede că CFR Cluj poate trece de Steaua Roșie Belgrad. „Minunile nu sunt în fiecare zi, dar noi sperăm!”