Home

Evaziv Atașează la antagonist craiova cupa româniei comedie Aerodrom viziune

CS Universitatea Craiova a sărbătorit triumful din Cupa României! Imagini  speciale
CS Universitatea Craiova a sărbătorit triumful din Cupa României! Imagini speciale

Cupa României s-a dus la Craiova. Oltenii au întors rezultatul în  prelungiri și i-au bucurat pe fani
Cupa României s-a dus la Craiova. Oltenii au întors rezultatul în prelungiri și i-au bucurat pe fani

FOTBAL: Universitatea Craiova a câștigat Cupa României | Secunda Tv

VIDEO Cupa României: Universitatea Craiova, eliminată în sferturi după  prelungiri – Tabloul semifinalelor - HotNews.ro
VIDEO Cupa României: Universitatea Craiova, eliminată în sferturi după prelungiri – Tabloul semifinalelor - HotNews.ro

Dinamo - FC U Craiova 1948 1-1 şi Voluntari - Farul 2-0, în meciurile serii  din Cupa României - Antena Sport
Dinamo - FC U Craiova 1948 1-1 şi Voluntari - Farul 2-0, în meciurile serii din Cupa României - Antena Sport

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra

Meci de foc la Ploiești. Universitatea Craiova a cucerit Cupa României -  România Liberă
Meci de foc la Ploiești. Universitatea Craiova a cucerit Cupa României - România Liberă

Surpriză mare în Cupa României: Universitatea Craiova se împiedică de CS  Tunari - spotmedia.ro
Surpriză mare în Cupa României: Universitatea Craiova se împiedică de CS Tunari - spotmedia.ro

Felicitări, Universitatea Craiova! 🏆 - Cupa României Betano | Facebook

Video | Hermannstadt - Craiova 0-2. Cupa României revine la Craiova după 25  de ani!
Video | Hermannstadt - Craiova 0-2. Cupa României revine la Craiova după 25 de ani!

LIVEBLOG Cupa României | Știm toate echipele calificate în sferturile de  finală - Eurosport
LIVEBLOG Cupa României | Știm toate echipele calificate în sferturile de finală - Eurosport

CSU Craiova a câștigat Cupa României. S-a impus în fața AFC Hermannstadt cu  un scor impresionant
CSU Craiova a câștigat Cupa României. S-a impus în fața AFC Hermannstadt cu un scor impresionant

BUCURESTI - FINALA - CUPA ROMANIEI - AFC HERMANNSTADT - CSU CRAIOVA - ARENA  NATIONALA - Inquam Photos
BUCURESTI - FINALA - CUPA ROMANIEI - AFC HERMANNSTADT - CSU CRAIOVA - ARENA NATIONALA - Inquam Photos

VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! |  Federația Română de Fotbal
VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! | Federația Română de Fotbal

Cupa României: CS Universitatea Craiova luptă pentru un al şaptelea trofeu,  FC Hermannstadt vrea titlul în premieră | News.ro
Cupa României: CS Universitatea Craiova luptă pentru un al şaptelea trofeu, FC Hermannstadt vrea titlul în premieră | News.ro

Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu  Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro
Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro

Cine transmite la TV sferturile de finală ale Cupei României 2024

VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente  | Digi24
VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente | Digi24

Live Text Astra Giurgiu - Universitatea Craiova, în finala Cupei României

Grupele Cupei României | Universitatea Craiova - Farul 4-0! Oltenii şi  Voluntari s-au calificat în sferturi - Antena Sport
Grupele Cupei României | Universitatea Craiova - Farul 4-0! Oltenii şi Voluntari s-au calificat în sferturi - Antena Sport