Home

a analiza Banyan latură departajare cupa mondiala încheietoare Terminal Medicină criminalistică

Cupa Mondială pleacă în Argentina după loviturile de departajare. Argentina  - Franța 3(4)-(2)3 - Stiri din judetul Hunedoara
Cupa Mondială pleacă în Argentina după loviturile de departajare. Argentina - Franța 3(4)-(2)3 - Stiri din judetul Hunedoara

Schimbări majore plănuite de FIFA pentru Mondialul din 2026: grupe de câte  trei echipe și lovituri de departajare! | Sport.ro
Schimbări majore plănuite de FIFA pentru Mondialul din 2026: grupe de câte trei echipe și lovituri de departajare! | Sport.ro

Idei revoluționare pentru Campionatul Mondial din 2026. Vom avea  penalty-uri de departajare în faza grupelor?
Idei revoluționare pentru Campionatul Mondial din 2026. Vom avea penalty-uri de departajare în faza grupelor?

Argentina este campioană mondială în Qatar. MVP-ul turneului, Lionel Messi,  câștigă trofeul, la ultima Cupă Mondială din carieră
Argentina este campioană mondială în Qatar. MVP-ul turneului, Lionel Messi, câștigă trofeul, la ultima Cupă Mondială din carieră

Argentina este noua campioană mondială la fotbal, după ce a învins Franța  la loviturile de departajare. Messi își îndeplinește visul, la ultimul lui  Campionat Mondial | Site-ul de stiri al TVR
Argentina este noua campioană mondială la fotbal, după ce a învins Franța la loviturile de departajare. Messi își îndeplinește visul, la ultimul lui Campionat Mondial | Site-ul de stiri al TVR

Retrospectivă 2022 | Cupa Mondială din Qatar, un turneu final controversat,  terminat în mod epic - Eurosport
Retrospectivă 2022 | Cupa Mondială din Qatar, un turneu final controversat, terminat în mod epic - Eurosport

Cupa Mondială 2022, finala | Argentina - Franța 2-2, 3-3 d.p., 4-2 la  penalty-uri. Messi e noul "D10s", după un meci istoric
Cupa Mondială 2022, finala | Argentina - Franța 2-2, 3-3 d.p., 4-2 la penalty-uri. Messi e noul "D10s", după un meci istoric

lovituri de departajare pentru Cupa Mondială - Joacă lovituri de departajare  pentru Cupa Mondială online pe SilverGames 🕹️
lovituri de departajare pentru Cupa Mondială - Joacă lovituri de departajare pentru Cupa Mondială online pe SilverGames 🕹️

România, campioană mondială la minifotbal! Victorie la loviturile de  departajare pentru tricolori | Sport.ro
România, campioană mondială la minifotbal! Victorie la loviturile de departajare pentru tricolori | Sport.ro

Criterii de departajare la Campionatul Mondial din Qatar » Cine merge mai  departe în caz de egalitate de puncte
Criterii de departajare la Campionatul Mondial din Qatar » Cine merge mai departe în caz de egalitate de puncte

Minifotbal: România a câştigat dramatic Cupa Mondială, la loviturile de  departajare (12-11) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Minifotbal: România a câştigat dramatic Cupa Mondială, la loviturile de departajare (12-11) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa mondială 2018. Anglia, calificată în sferturi, după o victorie în faţa  Columbiei la loviturile de departajare - Stirileprotv.ro
Cupa mondială 2018. Anglia, calificată în sferturi, după o victorie în faţa Columbiei la loviturile de departajare - Stirileprotv.ro

Argentina a câștigat Cupa Mondială! A învins Franța cu scorul de 4-2 la  lovituri de
Argentina a câștigat Cupa Mondială! A învins Franța cu scorul de 4-2 la lovituri de

INCREDIBIL! S-a întâmplat la Cupa Mondială! A murit în timpul loviturilor  de departajare! | Spynews.ro
INCREDIBIL! S-a întâmplat la Cupa Mondială! A murit în timpul loviturilor de departajare! | Spynews.ro

Argentina a câștigat Cupa Mondială 2022, a învins Franța, scor 2-0

Campionatul Mondial din Qatar: Lovituri de departajare în primele două  sferturi. Brazilia - eliminată, Argentina - în semifinală (GALERIE FOTO)
Campionatul Mondial din Qatar: Lovituri de departajare în primele două sferturi. Brazilia - eliminată, Argentina - în semifinală (GALERIE FOTO)

Criteriile de departajare în grupele Cupei Mondiale

Minifotbal: România a câştigat dramatic Cupa Mondială, la loviturile de  departajare (12-11) - News Bucuresti
Minifotbal: România a câştigat dramatic Cupa Mondială, la loviturile de departajare (12-11) - News Bucuresti

Japonia - Croația 1-1, 1-3 după lovituri de departajare, în „optimile”  Cupei Mondiale
Japonia - Croația 1-1, 1-3 după lovituri de departajare, în „optimile” Cupei Mondiale

Argentina este noua campioană mondială după loviturile de departajare în  faţa Franţei! Messi, autor al unei duble, cucereşte trofeul pe care l-a  râvnit, chiar dacă Mbappe a înscris o triplă
Argentina este noua campioană mondială după loviturile de departajare în faţa Franţei! Messi, autor al unei duble, cucereşte trofeul pe care l-a râvnit, chiar dacă Mbappe a înscris o triplă

România a câștigat dramatic Cupa Mondială de minifotbal, la loviturile de  departajare | adevarul.ro
România a câștigat dramatic Cupa Mondială de minifotbal, la loviturile de departajare | adevarul.ro

Minifotbal: România a câştigat dramatic Cupa Mondială, la loviturile de  departajare (12-11) - B1TV.ro
Minifotbal: România a câştigat dramatic Cupa Mondială, la loviturile de departajare (12-11) - B1TV.ro

Croația, maestra loviturilor de departajare! Ce “victime” au mai făcut  europenii la Cupa Mondială
Croația, maestra loviturilor de departajare! Ce “victime” au mai făcut europenii la Cupa Mondială

Argentina a câștigat Cupa Mondială de Fotbal Qatar 2022, după ce a trecut  în finală de Franța, la loviturile de departajare
Argentina a câștigat Cupa Mondială de Fotbal Qatar 2022, după ce a trecut în finală de Franța, la loviturile de departajare

Ce criterii de departajare se aplică la Campionatul Mondial din Qatar.  Regulamentul este complet schimbat - Sportbull
Ce criterii de departajare se aplică la Campionatul Mondial din Qatar. Regulamentul este complet schimbat - Sportbull

Japonia - Croația, primul meci de la Cupa Mondială 2022 decis după  loviturile de departajare | Digi24
Japonia - Croația, primul meci de la Cupa Mondială 2022 decis după loviturile de departajare | Digi24