Home

Client Jane Austen părtinire finala cincinnati 2021 ora arunca Râul Parana ascunde

Novak Djokovic - Carlos Alcaraz, marea finală de la Cincinnati! Sârbul,  victorie la limită cu Zverev
Novak Djokovic - Carlos Alcaraz, marea finală de la Cincinnati! Sârbul, victorie la limită cu Zverev

Meciuri incendiare în optimi la Cincinnati - spotmedia.ro

Kiki was tricky. Halep a pierdut finala de la Cincinnati, după ce a avut  controlul și
Kiki was tricky. Halep a pierdut finala de la Cincinnati, după ce a avut controlul și

Când joacă Simona Halep în turul 1 la WTA Cincinnati 2021 - Fanatik.ro

Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette  în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro
Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro

Alcaraz și Djokovic, în finala de la Cincinnati, în timp ce Muchova se va  duela cu Gauff | Flashscore.ro
Alcaraz și Djokovic, în finala de la Cincinnati, în timp ce Muchova se va duela cu Gauff | Flashscore.ro

La ce oră începe meciul dintre Simona Halep și Magda Linette din turul I al  turneului de la Cincinnati
La ce oră începe meciul dintre Simona Halep și Magda Linette din turul I al turneului de la Cincinnati

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

cincinnati
cincinnati

Jucătoarea care a eliminat-o pe Sorana Cîrstea face turneul vieții la  Cincinnati! Cum arată semifinalele
Jucătoarea care a eliminat-o pe Sorana Cîrstea face turneul vieții la Cincinnati! Cum arată semifinalele

US Open 2021. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep,  debut infernal cu învingătoarea Mastersului de la Montreal
US Open 2021. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep, debut infernal cu învingătoarea Mastersului de la Montreal

Finală tranșată rapid în Masters-ul de la Cincinnati

Simona Halep - Veronika Kudermetova, în turul 2 la WTA Cincinnati. Ora de  start a meciului - Fanatik.ro
Simona Halep - Veronika Kudermetova, în turul 2 la WTA Cincinnati. Ora de start a meciului - Fanatik.ro

Alexander Zverev a câștigat turneul de la Cincinnati! Germanul nu i-a dat  nicio șansă lui Rublev în finală - Eurosport
Alexander Zverev a câștigat turneul de la Cincinnati! Germanul nu i-a dat nicio șansă lui Rublev în finală - Eurosport

Un fost lider mondial, spulberat la Cincinnati: cum arată tabloul  sferturilor de finală
Un fost lider mondial, spulberat la Cincinnati: cum arată tabloul sferturilor de finală

Simona Halep s-a retras înaintea confruntării din turul doi de la WTA  Cincinnati | Sport.ro
Simona Halep s-a retras înaintea confruntării din turul doi de la WTA Cincinnati | Sport.ro

Finală neaşteptată la turneul de la Cincinnati: Coco Gauff - Karolina  Muchova / Meciul are loc duminică, de la ora 20.30
Finală neaşteptată la turneul de la Cincinnati: Coco Gauff - Karolina Muchova / Meciul are loc duminică, de la ora 20.30

Zverev, Nervos După Ce Tsitsipas A Plecat La Toaletă, Unde A Stat Opt  Minute, în Timpul Semifinalei De La Cincinnati: „Intră Cineva Cu El Acolo?”  | Libertatea
Zverev, Nervos După Ce Tsitsipas A Plecat La Toaletă, Unde A Stat Opt Minute, în Timpul Semifinalei De La Cincinnati: „Intră Cineva Cu El Acolo?” | Libertatea

Carlos Alcaraz vs Novak Djokovic, finala așteptată de toți la ATP Cincinnati  - Monitorul Expres - Stiri Brasov
Carlos Alcaraz vs Novak Djokovic, finala așteptată de toți la ATP Cincinnati - Monitorul Expres - Stiri Brasov

Alexander Zverev, în finală la Cincinnati după o victorie în trei seturi cu  Stefanos Tsitsipas - Eurosport
Alexander Zverev, în finală la Cincinnati după o victorie în trei seturi cu Stefanos Tsitsipas - Eurosport

Sorana Cîrstea - Petra Kvitova 2-6, 3-6! "Sori", eliminată în turul 2 la  Cincinnati după o oră de joc - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Petra Kvitova 2-6, 3-6! "Sori", eliminată în turul 2 la Cincinnati după o oră de joc - Antena Sport

Naomi Osaka, eliminată de la Cincinnati! Toate rezultatele din optimi

Finală „tare“ la Cincinnati: Carlos Alcaraz - Novak Djokovic!

Video | Ashleigh Barty, prima finalistă a turneului de la Cincinnati! Cu  cine se poate duela pentru trofeu
Video | Ashleigh Barty, prima finalistă a turneului de la Cincinnati! Cu cine se poate duela pentru trofeu

"Scoateți-o de aici, aproape mi-am rupt mâna". Scene incredibile în meciul  Medvedev-Rublev
"Scoateți-o de aici, aproape mi-am rupt mâna". Scene incredibile în meciul Medvedev-Rublev

Coco Gauff a câștigat turneul de la Cincinnati

Novak Djokovic joacă azi primul meci după finala pierdută la Wimbledon, la  Cincinnati! Start în proba de dublu - Eurosport
Novak Djokovic joacă azi primul meci după finala pierdută la Wimbledon, la Cincinnati! Start în proba de dublu - Eurosport

Semifinală cu scandal la Cincinnati! Zverev l-a acuzat pe Tsitsipas

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi de la Cincinnati cu o victorie  categorică
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi de la Cincinnati cu o victorie categorică