Home

Final Spre deosebire de uræøte finala fete australian open 2020 zgârietură meniul a provoca

Programul zilei la Australian Open, sâmbătă 20 februarie 2021. Două finale  consecutive: cea feminină și de dublu mixt
Programul zilei la Australian Open, sâmbătă 20 februarie 2021. Două finale consecutive: cea feminină și de dublu mixt

Știm finala masculină de la Australian Open: Novak Djokovic - Daniil  Medvedev! Rusul, la a 20-a victorie consecutivă
Știm finala masculină de la Australian Open: Novak Djokovic - Daniil Medvedev! Rusul, la a 20-a victorie consecutivă

Jannik Sinner, noul campion de la Australian Open

Ce victorie! Sofia Kenin, campioană la Australian Open 2020! Garbine  Muguruza a fost copleșită în finala de la Melbourne
Ce victorie! Sofia Kenin, campioană la Australian Open 2020! Garbine Muguruza a fost copleșită în finala de la Melbourne

Arina Sabalenka A Câștigat Australian Open Pentru A Doua Oară Consecutiv |  Libertatea
Arina Sabalenka A Câștigat Australian Open Pentru A Doua Oară Consecutiv | Libertatea

Simona Halep se califică în sferturi la Australian Open 2020. Românca  ajunge pe locul 2 WTA | Digi24
Simona Halep se califică în sferturi la Australian Open 2020. Românca ajunge pe locul 2 WTA | Digi24

Australian Open, turul 4. Alcaraz, calificare facilă. Cum arată sferturile  de finală - Fanatik.ro
Australian Open, turul 4. Alcaraz, calificare facilă. Cum arată sferturile de finală - Fanatik.ro

Aryna Sabalenka a câştigat Australian Open, pentru al doilea an la rând!  Victorie fără emoţii în finala cu Qinwen Zheng - Antena Sport
Aryna Sabalenka a câştigat Australian Open, pentru al doilea an la rând! Victorie fără emoţii în finala cu Qinwen Zheng - Antena Sport

Cum s-a terminat finala feminină de la Australian Open 2024

Veni, vidi, vici. Aryna Sabalenka e regina de la Australian Open după o  finală fadă cu Zheng | adevarul.ro
Veni, vidi, vici. Aryna Sabalenka e regina de la Australian Open după o finală fadă cu Zheng | adevarul.ro

Avem o nouă campionă la Melbourne! Cine a câștigat finala feminină la Australian  Open
Avem o nouă campionă la Melbourne! Cine a câștigat finala feminină la Australian Open

Scoruri Australian Open, Tenis WTA - Dublu - Flashscore.ro

Finala din semifinalele Australian Open dintre Aryna Sabalenka și Coco  Gauff s-a încheiat în două seturi
Finala din semifinalele Australian Open dintre Aryna Sabalenka și Coco Gauff s-a încheiat în două seturi

S-A STABILIT FINALA la Australian Open | Kenin va juca cu Muguruza in  ultimul act | Sport.ro
S-A STABILIT FINALA la Australian Open | Kenin va juca cu Muguruza in ultimul act | Sport.ro

Dominic Thiem, succes in patru seturi in semifinala cu Alexander Zverev |  CAND VA JUCA CU NOVAK DJOKOVIC in prima sa finala la Melbourne | Sport.ro
Dominic Thiem, succes in patru seturi in semifinala cu Alexander Zverev | CAND VA JUCA CU NOVAK DJOKOVIC in prima sa finala la Melbourne | Sport.ro

Australian Open 2024 - Wikipedia

LIVESCORE | Finala Feminină De La Australian Open, Muguruza - Kenin, Azi De  La Ora 10:30 | Libertatea
LIVESCORE | Finala Feminină De La Australian Open, Muguruza - Kenin, Azi De La Ora 10:30 | Libertatea

Australian Open: Gauff - Sabalenka, finala din semifinale!

VIDEO Aryna Sabalenka este campioană la Australian Open pentru al doilea an  consecutiv - HotNews.ro
VIDEO Aryna Sabalenka este campioană la Australian Open pentru al doilea an consecutiv - HotNews.ro

S-a stabilit finala feminină de la Australian Open 2024 » Aryna Sabalenka o  va întâlni pe Qinwen Zheng
S-a stabilit finala feminină de la Australian Open 2024 » Aryna Sabalenka o va întâlni pe Qinwen Zheng

Aryna Sabalenka, noua campioană de la Australian Open! A revenit în finală  de la 0-1 la seturi cu Rybakina - Eurosport
Aryna Sabalenka, noua campioană de la Australian Open! A revenit în finală de la 0-1 la seturi cu Rybakina - Eurosport

Aryna Sabalenka - Qinwen Zheng, finala feminină de la Australian Open!  Jucătoarea din Belarus luptă să îşi păstreze trofeul - Antena Sport
Aryna Sabalenka - Qinwen Zheng, finala feminină de la Australian Open! Jucătoarea din Belarus luptă să îşi păstreze trofeul - Antena Sport