proză diferență Pygmalion finala roma tenis masculin Clancy Poate rezista Comun

TVR Sport
TVR Sport

Eliminat de Holger Rune la Roma, Novak Djokovic a dat verdictul

Djokovic și Nadal, întâlnire la vestiar înaintea finalei de la Roma: "Ne-a  amuzat pe amândoi" - Eurosport
Djokovic și Nadal, întâlnire la vestiar înaintea finalei de la Roma: "Ne-a amuzat pe amândoi" - Eurosport

Stefanos Tsitsipas s-a calificat în sferturile de finală de la Roma, după  ce a învins doi italieni marți - Eurosport
Stefanos Tsitsipas s-a calificat în sferturile de finală de la Roma, după ce a învins doi italieni marți - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma - Stirileprotv.ro

atp roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Novak Djokovic, pentru a șasea oară „stăpân al Romei” Stefanos Tsitsipas se  consolează cu devansarea lui Rafael Nadal în clasament | Sport.ro
Novak Djokovic, pentru a șasea oară „stăpân al Romei” Stefanos Tsitsipas se consolează cu devansarea lui Rafael Nadal în clasament | Sport.ro

Fost lider mondial, calificat în finala ATP Roma, după ce l-a învins pe al  cincilea favorit - HotNews.ro
Fost lider mondial, calificat în finala ATP Roma, după ce l-a învins pe al cincilea favorit - HotNews.ro

Iga Swiatek, campioană la Roma! A învins-o fără drept de apel pe Karolina  Pliskova
Iga Swiatek, campioană la Roma! A învins-o fără drept de apel pe Karolina Pliskova

Daniil Medvedev - Holger Rune e finala de la Roma - Antena Sport

Tenis - ATP: Medvedev a câştigat în sfârşit un meci la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis - ATP: Medvedev a câştigat în sfârşit un meci la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Pachet tenis, finala masculin si feminin, BNL Roma Open, 17 mai 2020, Foro  Italico, 2 bilete
Pachet tenis, finala masculin si feminin, BNL Roma Open, 17 mai 2020, Foro Italico, 2 bilete

Tenis: Elena Rîbakina a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Elena Rîbakina a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Starurile din WTA, puse pe jar! Controversa inegalității premiilor în bani  ia amploare la Roma - Eurosport
Starurile din WTA, puse pe jar! Controversa inegalității premiilor în bani ia amploare la Roma - Eurosport

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Pachet tenis, finala masculin si feminin, BNL Roma Open, 17 mai 2020, Foro  Italico, 2 bilete categoria Distini/ Internazionale, cazare 2 nopti, mic  dejun inclus, Best Western Cinemusic Hotel 4 stele, 2
Pachet tenis, finala masculin si feminin, BNL Roma Open, 17 mai 2020, Foro Italico, 2 bilete categoria Distini/ Internazionale, cazare 2 nopti, mic dejun inclus, Best Western Cinemusic Hotel 4 stele, 2

Nadal și Djokovic, calificați în sferturile de finală la Roma (ATP)

Novak Djokovic e din nou în finală la Roma! Sârbul a trecut de Ruud și se  va lupta cu Tsitsipas pentru titlu - Eurosport
Novak Djokovic e din nou în finală la Roma! Sârbul a trecut de Ruud și se va lupta cu Tsitsipas pentru titlu - Eurosport

Turneul De Tenis De La Roma 2019 | Libertatea

Decizie scandaloasă a organizatorilor de la Roma! Campioana turneului WTA  va primi mai puțini bani
Decizie scandaloasă a organizatorilor de la Roma! Campioana turneului WTA va primi mai puțini bani

Nadal și Djokovic, duel în marea finală de la Roma

VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza /  Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza / Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro

Holger Rune produce surpriza și îl elimină pe Novak Djokovic din turneul de  la Roma | Flashscore.ro
Holger Rune produce surpriza și îl elimină pe Novak Djokovic din turneul de la Roma | Flashscore.ro