Home

Destul de Sanctuar Atașează la finala tenis melbourne purtător de cuvânt Proprietarul impuls

Aryna Sabalenka a câştigat Australian Open, pentru al doilea an la rând!  Victorie fără emoţii în finala cu Qinwen Zheng - Antena Sport
Aryna Sabalenka a câştigat Australian Open, pentru al doilea an la rând! Victorie fără emoţii în finala cu Qinwen Zheng - Antena Sport

Australian Open, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, învins de Zverev în 4  seturi. Tabloul complet al semifinalelor - Fanatik.ro
Australian Open, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, învins de Zverev în 4 seturi. Tabloul complet al semifinalelor - Fanatik.ro

Pliskova, adversara lui Halep în sferturile de finală ale Australian Open |  Digi24
Pliskova, adversara lui Halep în sferturile de finală ale Australian Open | Digi24

Qinwen Zheng - Aryna Sabalenka e marea finală de la Australian Open. Când  se joacă partida | adevarul.ro
Qinwen Zheng - Aryna Sabalenka e marea finală de la Australian Open. Când se joacă partida | adevarul.ro

Poate pierde şi Djokovic! Sinner va juca în finala Australian Open

Novak Djokovic, campion la Australian Open pentru a 10-a oară! Sârbul a  câștigat clar finala cu Stefanos Tsitsipas - Eurosport
Novak Djokovic, campion la Australian Open pentru a 10-a oară! Sârbul a câștigat clar finala cu Stefanos Tsitsipas - Eurosport

Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce  Naomi Osaka s-a retras | Digi24
Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce Naomi Osaka s-a retras | Digi24

Australian Open 2023 | Djokovic da, Murray nu! Tabloul complet al optimilor  de finală de la Melbourne | Sport.ro
Australian Open 2023 | Djokovic da, Murray nu! Tabloul complet al optimilor de finală de la Melbourne | Sport.ro

Rafael Nadal s-a calificat în finala Melbourne Summer Set, ajungând la  finala ATP cu numărul 126 a carierei - Eurosport
Rafael Nadal s-a calificat în finala Melbourne Summer Set, ajungând la finala ATP cu numărul 126 a carierei - Eurosport

Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne  Summer Set 1
Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne Summer Set 1

Jannick Sinner - Daniil Medvedev, finala Australian Open. Revenire pentru  ISTORIA tenisului!
Jannick Sinner - Daniil Medvedev, finala Australian Open. Revenire pentru ISTORIA tenisului!

Tabloul complet al sferturilor de finală de la Australian Open

Simona Halep va juca finala turneului Melbourne Summer Set 1

Avem o nouă campionă la Melbourne! Cine a câștigat finala feminină la  Australian Open
Avem o nouă campionă la Melbourne! Cine a câștigat finala feminină la Australian Open

Australian Open: 7 lucruri pe care nu le știai

Tenis: Finală Anisimova - Sasnovici, la turneul Melbourne Summer Set 2 |  replicaonline.ro
Tenis: Finală Anisimova - Sasnovici, la turneul Melbourne Summer Set 2 | replicaonline.ro

Australian Open 2024 - Wikipedia

Cine Televizează Finala Dintre Halep și Wozniacki, De La Australian Open  2018. Eurosport Dă Meciul și La Mall | Libertatea
Cine Televizează Finala Dintre Halep și Wozniacki, De La Australian Open 2018. Eurosport Dă Meciul și La Mall | Libertatea

Sabalenka s-a calificat în finala Australian Open după ce a trecut în două  seturi de Coco Gauff | Tenis | iAM SPORT
Sabalenka s-a calificat în finala Australian Open după ce a trecut în două seturi de Coco Gauff | Tenis | iAM SPORT

Danielle Collins, despre finala cu Ash Barty, la Australian Open 2022: "Va  fi un meci spectaculos!" - Eurosport
Danielle Collins, despre finala cu Ash Barty, la Australian Open 2022: "Va fi un meci spectaculos!" - Eurosport

A comis-o” din nou: Sabalenka, „regină” în Australia pentru al doilea an la  rând | Sport.ro
A comis-o” din nou: Sabalenka, „regină” în Australia pentru al doilea an la rând | Sport.ro

Dominic Thiem - Novak Djokovic 4-6, 6-4, 6-2, 3-6, 4-6, în finala maraton  de la Australian Open 2020! Djokovic câștigă titlul cu numărul 8 la  Melbourne
Dominic Thiem - Novak Djokovic 4-6, 6-4, 6-2, 3-6, 4-6, în finala maraton de la Australian Open 2020! Djokovic câștigă titlul cu numărul 8 la Melbourne

Prim set perfect făcut de Medvedev, contra lui Sinner, în finala Australian  Open
Prim set perfect făcut de Medvedev, contra lui Sinner, în finala Australian Open

Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2. Halep e în finală la Melbourne Summet  Set 1
Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2. Halep e în finală la Melbourne Summet Set 1

Australian Open 2022 | Simona Halep şi-a aflat adversara din optimile de  finală. Meci nebun în turul 3 de la Melbourne - Antena Sport
Australian Open 2022 | Simona Halep şi-a aflat adversara din optimile de finală. Meci nebun în turul 3 de la Melbourne - Antena Sport

Daniil Medvedev, învingător INCREDIBIL în duelul nervilor cu Alexander  Zverev! » După 4 ore și 18 minute, rusul și-a luat biletul pentru a treia  finală la Melbourne
Daniil Medvedev, învingător INCREDIBIL în duelul nervilor cu Alexander Zverev! » După 4 ore și 18 minute, rusul și-a luat biletul pentru a treia finală la Melbourne

Novak Djokovic - Daniil Medvedev 7-5, 6-2, 6-2 Video Online în finala  Australian Open.
Novak Djokovic - Daniil Medvedev 7-5, 6-2, 6-2 Video Online în finala Australian Open.