Home

prieten Nedrept start handbal turda Rapid în stare de funcționare Iepure

Handbal, Divizia A1 Feminin: Victorie pentru fetele de la Potaissa Turda

HC Buzău - Potaissa Turda, 30-30. Meci nebun din Liga Zimbrilor a fost în  direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro
HC Buzău - Potaissa Turda, 30-30. Meci nebun din Liga Zimbrilor a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro

TURDA - HANDBAL MASCULIN - AHC POTAISSA TURDA - STEAUA BUCURESTI - LIGA  ZIMBRILOR - Inquam Photos
TURDA - HANDBAL MASCULIN - AHC POTAISSA TURDA - STEAUA BUCURESTI - LIGA ZIMBRILOR - Inquam Photos

Handbal Club Ariesul Turda

HANDBAL MASCULIN CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI 2 TURNEU FINAL | ActionFoto.ro

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 1: Potaissa  Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 1: Potaissa Turda – Handbal Mania

Potaissa Turda - CSM Focșani, 23-25, a fost în direct pe PRO Arena! Meciul  poate fi revăzut pe VOYO | Sport.ro
Potaissa Turda - CSM Focșani, 23-25, a fost în direct pe PRO Arena! Meciul poate fi revăzut pe VOYO | Sport.ro

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II –  Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania

Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda primește vizita Minaurului. Cu o  victorie, Turda revine în Top 4
Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda primește vizita Minaurului. Cu o victorie, Turda revine în Top 4

Hai la meci! | Facebook

AHC Potaissa Turda - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

Potaissa Turda A Cucerit Cupa Challenge | Libertatea

Cupa României: Potaissa Turda – CSM Constanţa, capul de afiş al  ”optimilor”. Cu cine va juca Dinamo
Cupa României: Potaissa Turda – CSM Constanţa, capul de afiş al ”optimilor”. Cu cine va juca Dinamo

Turneu de handbal feminin la Turda - Ziarul 21

AHC Potaissa Turda (@AHCPotaissa) / X

RefleqtMedia - Turda va avea o echipa in campionatul national de minihandbal

Turda e noua campioană a handbaliștilor juniori 3 – Handbal Mania

Handbal | Potaissa Turda va juca cel puțin în finala mică a Ligii  Naționale, după victoria în fața echipei Steaua - EBS Radio
Handbal | Potaissa Turda va juca cel puțin în finala mică a Ligii Naționale, după victoria în fața echipei Steaua - EBS Radio

Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda a câștigat derby-ul județean cu  Universitatea Cluj! (VIDEO)
Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda a câștigat derby-ul județean cu Universitatea Cluj! (VIDEO)

AHC Potaissa Turda va infiinta 3 grupe de HANDBAL FEMININ | inTurda.ro

Turda pe harta orașelor gazdă a Campionatului European de Handbal Feminin!  - Ziarul 21
Turda pe harta orașelor gazdă a Campionatului European de Handbal Feminin! - Ziarul 21

Handbal masculin: Dinamo a câştigat meciul amical cu Potaissa Turda  (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Dinamo a câştigat meciul amical cu Potaissa Turda (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Potaissa Turda deschide sezonul de handbal în România. Strategia a rămas de  neclintit + Ce trebuie
Potaissa Turda deschide sezonul de handbal în România. Strategia a rămas de neclintit + Ce trebuie