Home

Identitate Praf de puşcă Indulge rezultate live polo pe apa Taxa de admitere evident A se familiariza

Romanian Girls of Water Polo

Loturile selecţionatelor României pentru Campionatele Europene de polo  masculin şi feminin, ce vor fi live în AntenaPLAY - Antena Sport
Loturile selecţionatelor României pentru Campionatele Europene de polo masculin şi feminin, ce vor fi live în AntenaPLAY - Antena Sport

Rezultate Campionatul European de polo din , Polo Europa - Flashscore

Radio Romania International - Sport Club RRI: Polo pe apă

România, doar locul 10 la Campionatul Mondial de polo de la Doha. Eșec în  ultima partidă | Flashscore.ro
România, doar locul 10 la Campionatul Mondial de polo de la Doha. Eșec în ultima partidă | Flashscore.ro

Rezultat uriaș reușit de România! A învins campioana olimpică și va juca  pentru locul 5 la Cupa Mondială - Eurosport
Rezultat uriaș reușit de România! A învins campioana olimpică și va juca pentru locul 5 la Cupa Mondială - Eurosport

Ungaria este nou campioană mondială la polo după o victorie dramatică în  fața Greciei | Flashscore.ro
Ungaria este nou campioană mondială la polo după o victorie dramatică în fața Greciei | Flashscore.ro

România, învinsă de Spania în „sferturile” Campionatului European de polo  masculin » Turneul nu s-a încheiat pentru „tricolori”
România, învinsă de Spania în „sferturile” Campionatului European de polo masculin » Turneul nu s-a încheiat pentru „tricolori”

Mondialul de polo pe apă începe azi! România-Ungaria

România a pierdut cu Spania în sferturile CE de polo. Ce performanță au  reușit ”Tricolorii”
România a pierdut cu Spania în sferturile CE de polo. Ce performanță au reușit ”Tricolorii”

Rezultate Campionatul Mondial de polo pe apă, Polo Lume - Flashscore

Campionatul Mondial de Polo: România - Kazahstan | Flashscore.ro

Tokyo 2020: Top 10 goluri la polo pe apă

România | Sumar

SUA au câștigat finala olimpică la polo feminin, după o victorie clară  contra Spaniei
SUA au câștigat finala olimpică la polo feminin, după o victorie clară contra Spaniei

România - Slovenia 13-5 a fost exclusiv în AntenaPLAY! Tricolorii, meci  perfect la Campionatul European de polo masculin - Antena Sport
România - Slovenia 13-5 a fost exclusiv în AntenaPLAY! Tricolorii, meci perfect la Campionatul European de polo masculin - Antena Sport

Rezultat de excepție! Naționala de polo și-a câştigat grupa la Campionatul  European | Flashscore.ro
Rezultat de excepție! Naționala de polo și-a câştigat grupa la Campionatul European | Flashscore.ro

Federația Română de Polo i-a premiat pe cei mai buni jucători ai anului  2022 | Flashscore.ro
Federația Română de Polo i-a premiat pe cei mai buni jucători ai anului 2022 | Flashscore.ro

România - Slovacia 8-7, în AntenaPLAY. Tricolorii s-au calificat în  play-off-ul Campionatului European de polo! - Antena Sport
România - Slovacia 8-7, în AntenaPLAY. Tricolorii s-au calificat în play-off-ul Campionatului European de polo! - Antena Sport

România a învins China și va avea „finala” ei la Campionatul Mondial de polo  masculin
România a învins China și va avea „finala” ei la Campionatul Mondial de polo masculin

România a învins Serbia la Cupa Mondială de Polo și va juca cu Grecia  pentru locul 5 | Flashscore.ro
România a învins Serbia la Cupa Mondială de Polo și va juca cu Grecia pentru locul 5 | Flashscore.ro

România a obținut a doua victorie la Campionatul European de polo |  Flashscore.ro
România a obținut a doua victorie la Campionatul European de polo | Flashscore.ro

România a debutat cu o victorie la Campionatul European de polo din Croația  | Flashscore.ro
România a debutat cu o victorie la Campionatul European de polo din Croația | Flashscore.ro