Home

Trebuie sa obosit conform tenis jaqueline program unsoare Guinness

Video | Jaqueline Cristian, victorie la turneul WTA de la Sidney! A intrat  pe tabloul principal după retragerea Simonei Halep
Video | Jaqueline Cristian, victorie la turneul WTA de la Sidney! A intrat pe tabloul principal după retragerea Simonei Halep

Jaqueline Cristian e în sferturi la Transylvania Open! Românca și-a luat  revanșa cu Clara Tauson - Eurosport
Jaqueline Cristian e în sferturi la Transylvania Open! Românca și-a luat revanșa cu Clara Tauson - Eurosport

Jaqueline Cristian - cucerește lumea tenisului în stil mare! - Liga  Sportivilor
Jaqueline Cristian - cucerește lumea tenisului în stil mare! - Liga Sportivilor

TRANSYLVANIA OPEN. Ce victorie pentru Jaqueline Cristian! Calificare în  sferturi după o evoluție de excepție cu Ajla Tomljanovic
TRANSYLVANIA OPEN. Ce victorie pentru Jaqueline Cristian! Calificare în sferturi după o evoluție de excepție cu Ajla Tomljanovic

Jaqueline Cristian - Wikipedia

Tenis: Jaqueline Cristian, pe tabloul principal la Linz (WTA), ca lucky  loser | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian, pe tabloul principal la Linz (WTA), ca lucky loser | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Jaqueline Cristian vorbeşte despre pasiunea ei: "Asta e joaca mea,  tenisul!"
VIDEO Jaqueline Cristian vorbeşte despre pasiunea ei: "Asta e joaca mea, tenisul!"

Jaqueline Cristian, surpriză imensă la BRD Bucharest Open » Victorie cu  Sorana Cîrstea după un set decisiv câștigat autoritar
Jaqueline Cristian, surpriză imensă la BRD Bucharest Open » Victorie cu Sorana Cîrstea după un set decisiv câștigat autoritar

Tenis: Jaqueline Cristian s-a calificat în optimile turneului ITF de la  Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian s-a calificat în optimile turneului ITF de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Jaqueline Cristian, eliminată la Charleston - Ecopolitic

Jaqueline Cristian, eliminată în turul 1 la Miami Open! | Tenis | iAM SPORT

Jaqueline Cristian s-a calificat spectaculos în sferturile turneului de la  Charleston
Jaqueline Cristian s-a calificat spectaculos în sferturile turneului de la Charleston

Jaqueline Cristian aduce singura victorie românească de azi la Doha! Succes  uriaș cu Elena Rybakina - Eurosport
Jaqueline Cristian aduce singura victorie românească de azi la Doha! Succes uriaș cu Elena Rybakina - Eurosport

Jaqueline, noua minune a tenisului romanesc

Debut cu stângul pentru Jaqueline Cristian în 2024 » Românca a pierdut la  limită prima partidă din acest an
Debut cu stângul pentru Jaqueline Cristian în 2024 » Românca a pierdut la limită prima partidă din acest an

Jaqueline Cristian s-a calificat în finala turneului ITF W100 de la  Valencia: cât urcă în clasamentul WTA | Sport.ro
Jaqueline Cristian s-a calificat în finala turneului ITF W100 de la Valencia: cât urcă în clasamentul WTA | Sport.ro

Video | După un meci de aproape trei ore, Jaqueline Cristian a fost  eliminată de la Auckland în prima zi din 2024
Video | După un meci de aproape trei ore, Jaqueline Cristian a fost eliminată de la Auckland în prima zi din 2024

Jucătoarea de tenis Jaqueline Cristian s-a calificat în optimi la turneul  WTA Transylvania Open de la Cluj-Napoca | Site-ul de stiri al TVR
Jucătoarea de tenis Jaqueline Cristian s-a calificat în optimi la turneul WTA Transylvania Open de la Cluj-Napoca | Site-ul de stiri al TVR

Tenis: Jaqueline Cristian A Câştigat Turneul ITF De La Zagreb — MyCTA.ro —  Stiri Constanta
Tenis: Jaqueline Cristian A Câştigat Turneul ITF De La Zagreb — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Tenis: Jaqueline Cristian s-a calificat în semifinalele turneului Ţiriac  Foundation Trophy (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian s-a calificat în semifinalele turneului Ţiriac Foundation Trophy (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Jaqueline Cristian s-a calificat în optimi la Porto (ITF) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian s-a calificat în optimi la Porto (ITF) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Povestea lui Jaqueline Cristian, marea speranta a tenisului romanesc  Interviu
Povestea lui Jaqueline Cristian, marea speranta a tenisului romanesc Interviu

Tenis: Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Le Neubourg |  replicaonline.ro
Tenis: Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Le Neubourg | replicaonline.ro

Tenis: Jaqueline Cristian nu reușește să treacă de prima rundă a turneului  WTA 250 de la Auckland / Ce valoare are cec-ul încasat
Tenis: Jaqueline Cristian nu reușește să treacă de prima rundă a turneului WTA 250 de la Auckland / Ce valoare are cec-ul încasat

Tenis: Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Zagreb | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Zagreb | AGERPRES • Actualizează lumea.

Jaqueline Cristian a câștigat turneul de la Trnava! A reușit 15 ași în  finală | Sport.ro
Jaqueline Cristian a câștigat turneul de la Trnava! A reușit 15 ași în finală | Sport.ro

Jucătoarea română de tenis Jaqueline Cristian câștigă al doilea turneu ITF  consecutiv
Jucătoarea română de tenis Jaqueline Cristian câștigă al doilea turneu ITF consecutiv